Mumis pasitiki stambiausios vietinės ir užsienio kompanijos, vidutinės ir smulkesnės bendrovės, privatūs investuotojai ir asmenys, parduodantys savo būstus.

 

Klientai apie mus

“SIRIN development”, Girteka įmonių grupė
Su “REES” komanda pradėjome bendradarbiauti, nusprendę plėtoti naują biurų projektą Kaune. “REES” padėjo greitai suprasti naują rinką bei suformuoti pardavimų strategiją. Vertiname komandos profesionalumą, atstovaujant mūsų kompanijos interesus bendraujant su klientais. Rekomenduojame “REES” kaip atsakingą ir patikimą verslo partnerį.
Generalinis direktorius Laurynas Kuzavas
Kauno “Žalgirio” arena
“REES” komanda atstovauja mūsų interesus nuomojant biuro patalpas Kauno „Žalgirio“ arenoje. Konsultantai padėjo mums derybose su Didžiosios Britanijos bendrove „Callcredit Information Group“ sėkmingai pasirašant biuro nuomos sutartį 2000 m² plotui. Vertiname “REES“ komandos profesionalumą, atstovaujant mūsų bendrovės interesus ir rekomenduojame “REES” kaip atsakingą ir patikimą partnerį.
Direktorius Paulius Motiejūnas
Magnaplast Sp. Z. O. O
Su REES bendradarbiavome ieškant operatoriaus kuris galėtų pastatyti ir išnuomoti specialiai mums pritaikytas patalpas sandėliavimui ir biurui. Esame dėkingi už greitą ir rezultatyvų darbą bei dėmesingumą mūsų poreikiams. REES – puikus pasirinkimas ieškant nestandartinių sprendimų NT rinkoje.
Direktorius Vytautas Mažeika
UAB „Lemora“
Su „REES“ konsultantais konsultuojamės ir bendradarbiaujame nuomodami mums priklausantį nekilnojamąjį turtą. Esame patenkinti bendradarbiavimo rezultatais. „REES“ galime rekomenduoti kaip patikimus partnerius nuomojant nekilnojamąjį turtą.
Direktorius Kęstutis Ivanauskas
Sushi Express greito maisto japonų restoranai
Su „REES“ komanda bendradarbiaujame planuodami plėtrą, ieškodami strategiškai patrauklių vietų mūsų naujiems restoranams. Juos galime rekomenduoti kaip atsakingus ir patikimus patarėjus nekilnojamojo turto klausimais.
Direktorius Paulius Šuksteris
UAB „ITALIANA LT“
Patikimumas ir atsakomybė – „REES“ konsultantų skiriamasis bruožas. Malonu dirbti su savo srities profesionalais. Todėl drąsiai galime rekomenduoti kaip patikimus partnerius nuomojant ir perkant/parduodant nekilnojamąjį turtą.
Direktorius Sigitas Zaikauskas
UAB „Maironio valda”, „ENG įmonių grupė“
Su „REES“ bendradarbiaujame nuomodami biuro patalpas mūsų valdomame verslo centre “Maironio 11”. Rekomenduojame „REES“ komandą – patikimus, profesionalius, savo sritį išmanančius konsultantus.
Direktorius Evaldas Čebelis
UAB „Thomas Philipps Baltex“, UAB „ABP German Invest“
Esame patenkinti bendradarbiavimu su „REES“ komanda. Su „REES“ bendradarbiaujame planuodami plėtrą, ieškodami strategiškai patrauklių vietų mūsų parduotuvėms ir nuomodami mums priklausantį nekilnojamąjį turtą. Konsultantų nuomonė ir patarimai dažnai pasitarnauja valdant mūsų turimą nekilnojamąjį turtą.
Rima Rumšaitė Muraškienė
Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo UAB
„REES“ konsultantų pagalba parengėme Kauno LEZ Verslo gatvės koncepciją ir rinkos apžvalgą bei Kauno sandėliavimo patalpų rinkos analizę. Kaip projektų užsakovai – vertiname ne tik aukštą specialistų profesionalumą, bet ir parodytą ypatingą dėmesį mums. Bendradarbiavimas su „REES“ komanda mums padėjo pasiekti puikių rezultatų. Ateityje Jus matome kaip patikimus partnerius nekilnojamojo turto versle.
Direktorius Vytautas Petružis
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Su „REES“ komanda konsultuojamės planuodami plėtrą, ieškodami strategiškai patrauklios vietos mūsų mokslo įstaigai įsikurti. Šie žmonės puikiai išmano savo darbą ir pažįsta nekilnojamojo turto rinką, sugeba savo patirtį ir žinias perteikti savo klientams.
Infrastruktūros direktorius Vilius Kontrimas
UAB „Invalda nekilnojamojo turto valdymas, INVALDOS grupė
Su „REES“ nekilnojamojo turto konsultantais ir tarpininkais bendradarbiaujame nuomojant ir parduodant nekilnojamąjį turtą. „REES“ – profesionaliai atstovauja klientą konsultuodami nekilnojamojo turto klausimais.
Kauno skyriaus vadovas Linas Šalčius
AB „Audimas“
„REES“ konsultantai puikiai išmano savo darbą. Esame patenkinti bendradarbiavimo su jais nuomojant nekilnojamąjį turtą rezultatais. Profesionalūs tarpininkai, į kurių rankas galima patikėti savo turtą.
Finansų direktorė Jolita Žilionytė
Verslo lyderių centras (BLC), SBA koncernas
Esame patenkinti bendradarbiavimu su „REES“ komanda. Nekilnojamojo turto konsultantų patirtis biurų rinkos segmente padeda teisingai nustatyti klientų poreikius bei pateikti tinkamiausius pasiūlymus. Mums, kaip turto valdytojams, svarbiausia ilgalaikis ir patikimas bendradarbiavimas su klientais. „REES“ profesionalai padeda mums drauge siekti šio tikslo.
Vadovė Loneda Gražulevičienė
AB bankas „Finasta“
Daugelis įmonių kaip savo verslo vertybes deklaruoja orientaciją į kliento poreikių tenkinimą ir rezultato siekimą. Galime patvirtinti, kad „REES“ iš tikrųjų paiso šių vertybių. Į juos kreipėmis ieškodami išsinuomoti patalpų ir sulaukėme profesionalių patarimų. Šie žmonės labai atsakingai žiūri į savo darbą.
Kauno skyriaus vadovė Erika Jucienė
Prekybos centras “SAVAS”, AB HANNER
Vertiname „REES“ patirtį nekilnojamojo turto srityje ir gebėjimą ją perduoti klientams. Konsultantų nuomonė ir patarimai dažnai pasitarnauja valdant mūsų prekybos centrą. „REES“ galime rekomenduoti kaip atsakingus ir patikimus patarėjus nekilnojamojo turto rinkoje.
P.C. rinkodaros vadovė Aušra Lapinskienė

Prekybos miestelis URMAS
Su „REES“ komanda konsultuojamės ir bendradarbiaujame nuomodami mūsų administruojamo nekilnojamojo turto projektus. Esame patenkinti pateikiamomis rinkos analizėmis bei tendencijomis, taip pat bendradarbiavimo rezultatais ir „REES“ specialistus vertiname kaip profesionalius tarpininkus nekilnojamojo turto srityje.
Direktorius Erikas Juškevičius
UAB „Projektų centras“, koncerno „ACHEMOS grupė” narys
Su „REES“ konsultantais teko bendradarbiauti tarpininkavimo klausimais. Esame dėkingi už sulauktą profesionalią pagalbą ir patarimus. „REES“ turi labai atsakingą požiūrį į savo darbą ir nekilnojamojo turto verslą, lanksčiai žiūri į kliento poreikius ir kartu padeda pasiekti geriausio rezultato.
Generalinis direktorius Aidas Lisonka
Baldų ir interjero centras PLAZA, PLAZA korporacija
„REES” vertiname, kaip profesionalius nekilnojamojo turto konsultantus. Mūsų valdomam baldų centrui “Plaza”, „REES“ pasiūlė rinkodaros bei komunikacijos sprendimų, kurių realizavimas padėjo suformuoti konkurencingą bei originalią rinkodaros strategiją. Šie žmonės yra savo srities žinovai, puikiai pažįsta Lietuvos nekilnojamojo turto verslą bei sugeba pasiūlyti originalių sprendimų.
UAB “Skaita” direktorius Marijus Michalovskis
Mokslo ir technologijų parkas “TECHNOPOLIS”
MTP „Technopolis“ bendradarbiauja su „REES“ nekilnojamo turto konsultantais, nes jie suteikia profesionalias, kokybiškas ir specifinius poreikius atitinkančias paslaugas. Esame patenkinti ir „REES“ vertiname kaip patikimus ir atsakingus partnerius, kuriuos rekomenduojame ir kitiems.
Projektų vadovė laikinai einanti direktorės pareigas Ligita Valatytė