Tarpininkavimas


Kokybiškos tarpininkavimo paslaugos padės sumažinti rūpesčius visiems – tiek juridiniams, tiek privatiems asmenims. Savo klientams siekiame palankiausių sąlygų perkant, parduodant ar nuomojant objektus. Mūsų sukauptos teisinės ir praktinės žinios užtikrins klientui ekonomiškai naudingus bei įstatymiškai tvarkingus nekilnojamojo turto sandorius.

Turto valdymas


Efektyvus nekilnojamojo turto valdymas leidžia sumažinti išlaikymo kaštus ir sudaro galimybę padidinti jo vertę. Perdavę NT valdymą į mūsų rankas galėsite pasiekti optimaliausius rezultatus.

Konsultacijos ir analizė


Prieš imantis bet kokio projekto yra naudinga gauti nešališką ekspertų vertinimą dėl jo realizacijos galimybių ir grėsmių. Turėdami patirtimi grįstą rinkos supratimą, galime pasiūlyti geriausios alternatyvos parinkimo tyrimus, projekto rizikos, konkurencinės aplinkos įvertinimą bei galimus finansavimo sprendimus.

Partnerių paieška


NT projektai dažnai yra papildoma investuotojų veiklos kryptis. Nuolatos dirbdami NT sektoriuje turime sukaupę žinių ir pažinčių tinklą, kuris leidžia efektyviai atrasti ir sujungti bendrus interesus turinčias šalis konkrečiam investiciniam projektui ar ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Build-to-suit sprendimai verslui


NT rinka ne visuomet gali pasiūlyti tai, ko reikia konkrečiai Jums. Build-to-suit sprendimas gali būti atsakymas į šią problemą: NT plėtros kompanija pastato objektą užsakovui, kuris ilgalaikės nuomos pagrindu perduodamos jo pagrindinei veiklai vykdyti. Surasime tinkamiausią NT plėtros kompaniją Jums pritaikyto objekto statybai.

Sale and lease–back sprendimai verslui


Sale and lease-back sprendimas Lietuvos rinkoje dar ganėtinai nauja praktika, kuri leidžia įmonėms sugeneruoti apyvartinių lėšų. NT fondai ar investuotojai gali išpirkti Jūsų valdomą NT objektą, kuriame tęstumėte veiklą nuomos pagrindu. Galime padėti įvertinti tokio sandėrio sudarymo galimybes bei surasti potencialius partnerius.