Prekybos miestelis Urmas

Kaune įsikūręs prekybos miestelis „Urmas“ – tai ne tik vieta, kur verda prekyba, tai miestelis, kuriame pulsuoja gyvenimas. Atsinaujinęs, išsiplėtęs ir išgražėjęs, dar prieš nepriklausomos Lietuvos metus lietuviams gerai žinomas „Urmo bazės“ vardu žinomas prekybos kompleksas ir toliau išlieka didžiuliu traukos centru, siūlančiu išskirtinai didelį drabužių, maisto, buitinės technikos, namų apyvokos, baldų ir daugybės kitų prekių pasirinkimą.

18 hektarų ploto teritorijoje išsidėsčiusiose 7 galerijose veikia daugiau kaip 2.500 parduotuvių, kurias kasdien aplanko ~25 tūkst. žmonių. Tai didžiausias prekybos kompleksas tiek Kauno regione, tiek ir Lietuvoje.

Pagrindinis prekybos miestelio „variklis“ – smulkieji verslininkai, dažniausiai patys prekiaujantys ir aptarnaujantys klientus savo parduotuvėse. Daugelis pirkėjų todėl ir renkasi „Urmą“, kad iš šių dažnai ne vieną dešimtmetį savo darbą dirbančių prekybininkų sulaukia malonaus aptarnavimo ir kokybiškų patarimų renkantis prekę.

„Urmo“ teritorijoje vyksta ir daug įvairių renginių. Du kartus per metus – rugsėjo ir kovo mėnesiais – organizuojama didžiausia Baltijos šalyse sendaikčių ir antikvarinių daiktų mugė – senturgis „Laiko ratu“. Kiekvieną sekmadienį vyksta „Bagažinių turgus“, į kurį žmonės atvažiuoja automobiliais, atveria bagažines ir išparduoda nebereikalingus savo daiktus.

„Urmas“ – puiki vieta pradėti savo verslą arba plėsti jau vykdomą, atsidaryti papildomą prekybos tašką.

Pagrindinė informacija

  • Bendras teritorijos plotas yra beveik 18 ha
  • Bendras prekybinis plotas ~105.000 m²
  • Veikia daugiau nei 2.500 parduotuvių
  • Vidutinis lankytojų srautas per dieną siekia daugiau kaip 25.000 lankytojų.
  • Įsikūręs didžiausias Lietuvoje turgus, kuriame pirkėjai randa platų maisto produktų pasirinkimą
  • Automobilių stovėjimo aikštelėje laisvai telpa daugiau nei 3.000 automobilių

Papildoma informacija

  • Miestelis nuolat atsinaujina ir plečia savo teritoriją
  • Kiekvienam būsimam ar esamam verslininkui kompetentinga prekybos miestelio „Urmas“ komanda patars ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą verslo plėtrai

Kaina

Tiksli nuomos kaina priklauso nuo pasirinktų patalpų ploto ir vietos.
Patalpų nuomos kaina – teirautis.

Vieta

Pramonės pr. 16, Kaunas.
Į prekybos miestelį galima patekti iš Pramonės prospekto, Taikos prospekto, Garažų ir Elektrėnų gatvių. Ties vienu iš įvažiavimų į URMĄ yra originalus orientyras – 2009 m. iškilęs dešimties aukštų verslo centras „1000“, ant kurio fasado pavaizduotas prieškarinis tūkstančio litų banknotas.