SCANDAGRA pasirinko verslo centrą SITIS

2018 vasaris

Bendra Danijos ir Švedijos įmonė SCANDAGRA, prekiaujanti trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis ir superkanti grūdus bei rapsus, nutarė perkelti pagrindinį savo biurą iš Kėdainių į Kauną. Naujajam Kauno ofisui SCANDAGRA pasirinko verslo centrą SITIS.

SCANDAGRA įkurta 2006 metais dviejų skandinaviško kapitalo žemės ūkio kooperatyvų: Danijos DLG ir Švedijos SVENSKA LANTMANNEN. DLG grupė yra viena didžiausių žemės ūkio bendrovių Europoje, kurią valdo 30,0 tūkst. Danijos ūkininkų.

Iš viso DLG grupėje dirba apie 7,5 tūkst. darbuotojų. Įmonės veikla apima ūkininkų aprūpinimą žemės ūkio produkcija, daržovių bei elektros energijos tiekimą ir kt. Žemės ūkio kooperatyvas „Lantmannen“ yra Šiaurės Europos lyderis žemės ūkio produkcijos, bioenergijos, maisto produktų bei žemės ūkio technikos rinkose. „Lantmannen“ valdo 29,0 tūkst. Švedijos ūkininkų, įmonėje dirba apie 8,0 tūkst.darbuotojų. SCANDAGRA savo veiklą pradėjo nuo didmeninės trąšų, sėklų, augalų apsaugos produktų prekybos bei grūdinių kultūrų supirkimo.

Patalpų nuomos sandoryje atstovavome patalpų savininką, išnuomotos ~820 kv. m ploto biuro patalpos.