REES – nekilnojamojo turto bendrovė, plėtojanti veiklą tarpininkavimo, nekilnojamojo turto valdymo, projektų plėtros ir investicijų srityse. Bendradarbiaudami su teisininkais, architektais, bankais, valstybinėmis įstaigomis, statybų ir kitomis bendrovėmis – savo klientams siūlome visas pagrindines nekilnojamojo turto paslaugas.

Veiklą nekilnojamojo turto srityje pradėjome 2004 m. Matydami galimybes ir perspektyvas sėkmingai plėstis, 2010 metais įkūrėme REES. Šiandien REES yra nekilnojamojo turto srityje gerai žinomas ženklas, kuris asocijuojasi su patikimumu, atsakomybe ir profesionalumu.

Mes žinome, kaip parduoti ar išnuomoti turtą, kaip sukurti maksimalią turto vertę, kaip teisingai organizuoti projektavimo, statybų, pardavimų, NT valdymo procesus. Mes renkame ir analizuojame informaciją apie nekilnojamojo turto rinkos pokyčius, tendencijas, ieškome naujų nišų ir galimybių.

Mūsų tikslas padėti klientams susiorientuoti nekilnojamojo turto rinkoje, padėti suprasti savo dabartinius poreikius, planuoti ateities poreikius bei padėti juos įgyvendinti, kitaip tariant, mūsų tikslas lydėti klientą palengvinant ir supaprastinant nekilnojamojo turto sandorio procesą. Siekiame, kad klientų ratas nuolat plėstųsi ir gera žinia apie REES sklistų iš lūpų į lūpas.

Iniciatyva, sumanumas, modernus bei kūrybingas požiūris yra mūsų varomoji jėga. Mums svarbus ne tik sėkmingas rezultatas, bet ir sklandus bei malonus procesas. Mes mėgaujamės tuo, ką darome, o mėgaudamiesi augame ir tobulėjame kiekvieną dieną. Mes atiduodame visą save, gilinamės, kuriame, ieškome, taip gimsta išradingi bei pamatuoti sprendimai.

Mums svarbiausi mūsų klientai ir jų poreikiai.